no related item

شنونده: 1814
دریافت: 297
بازدید: 5940

شهریور|88

07

18:58

انتخابات 88

پخش زنده// رأی اعتماد به دولت دهم

ایران صدا: تقویم ، روزهای پر فراز و نشیب انتخاب دهمین رئیس دولت جمهوری اسلامی ایران را به 8 شهریور می رساند. روزی که کابینه پیشنهادی محمود احمدی نژاد باید از نمایندگان مردم در بهارستان رأی اعتماد بگیرد تا مجوز قانونی برای آغاز کار و تلاش داشته باشد.

کارشناس/مهمان: دولت و رئيس جمهور, افکار عمومي, نمايندگان ملت ايران,  

انتخابات ریاست جمهوری سال 88 در تاریخ ایران پررنگ تر از رویداد های دیگر ثبت شده است چه از نظر شور و استقبال واجدان شرایط ازآن و چه از نظر حاشیه های ادامه دار آن که برخی به آن دامن هم زدند. تنها در 3دقیقه تمام آنچه از 22خرداد88 تاکنون گذشته را بشنوید.
گروه اجتماعی شبکه اینترنتی ایران صدا با پخش همزمان و به لحظه مراسم رأی اعتماد به کابینه محمود احمدی نژاد در دولت دهم همراه مخاطبان خواهد بود . با ارسال پیوند این صفحه به دیگر کاربران اینترنت انان را نیز در این مجلس مردمی شریک کنید. بلافاصله بعد از رأی گیری درباره هر وزیر تمام سخنان موافق و مخالف و نیز دفاعیات وزیر در صفحه "ایران امروز" با ماندگاری بیش از ده سال بارگذاری می شود. هدف ایران صدا از این کار محول کردن نقش نظارتی به مردم و مخاطبان است تا هروقت اراده کردند با فراخوانی اظهارات هر وزیر وعده ها و برنامه های او را با عملکردش تطبیق دهند. نظر نظر مردم است.
به گفته کارشناسان احمدی نژاد و وزرای پیشنهادی او روز سختی را پیش رو خواهند داشت. چه آنکه از هم اکنون برخی نمایندگان وعده داده اند به بعضی وزرا اعتماد نکنند.
اطلاعات این صفحه بلافاصله بعد از رای اعتماد به هر وزیر به روز رسانی می شود.

برای ارتباط با برنامه به majles@iranseda.ir ایمیل بفرستید.

تهیه کننده اینترنتی: مجيد حسيني

منبع : شبکه اينترنتي ايران صدا

کلید واژه : نظر باهنر درباره کابينه, عکس احمدي نژاد در مجلس, کابينه ميرحسين موسوي, آجرلو کشاورز دستجردي راي اعتماد, کابينه دولت دهم, چند نفر از وزراي پيشنهادي راي مي اورند؟, زمان شروع راي اعتماد به دولت, پخش زنده اينترنتي راي اعتماد, لينک پخش مستقيم رأي اعتماد, لينک پخس زنده راي اعتماد,

تصویر تکمیلی برنامه

تصویر تکمیلی برنامه

تصویر تکمیلی برنامه

 

 
مدت:

3':17"

 

3':17" | صدای اصلی برنامه

 

ایمیل شما:

email icon